Fifa4Ever!!!!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Fifa4Ever!!!!

Un forum dedicat jucatorilor de fifa!!!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Genul muzical preferat?
 Hip-hop
 Rock
 House
 Dance
 Manele (bleah)
Vezi rezultatele
Top postatori
!dolul Meu (7)
Regulament!!! Vote_lcapRegulament!!! Voting_barRegulament!!! Vote_rcap 
Vlod (3)
Regulament!!! Vote_lcapRegulament!!! Voting_barRegulament!!! Vote_rcap 
Kraix (1)
Regulament!!! Vote_lcapRegulament!!! Voting_barRegulament!!! Vote_rcap 
cristi (1)
Regulament!!! Vote_lcapRegulament!!! Voting_barRegulament!!! Vote_rcap 
DiadorA (1)
Regulament!!! Vote_lcapRegulament!!! Voting_barRegulament!!! Vote_rcap 

 

 Regulament!!!

In jos 
AutorMesaj
!dolul Meu
Admin
!dolul Meu


Mesaje : 7
Data de înscriere : 02/08/2008
Varsta : 31
Localizare : Oltenita

Regulament!!! Empty
MesajSubiect: Regulament!!!   Regulament!!! EmptySam Aug 02, 2008 2:41 pm

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cititi cu atentie !!! Daca veti incalca regulamentul veti fi automat descalificat!!!



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Sunt absolut valabile combinatiile de taste (ex: Q W,A D etc.)
- In limita bunului simt ! (maxim 2-3 pe meci) !
2. fiecare etapa va avea un termen limita pentru a se juca (termenul va fi dat dupa tragerea la sorti)!
3.daca un meci nu se joaca pana la expirarea termenului nu se va lua in considerare
4.daca un meci se intrerupe (din cauza internetului sau din alt motiv) se va rejuca din minutul 0 pana se vor face 90 minute (ex: daca un meci se intrerupe in minutul20 se va rejuca pana in minutul70)
5.golurile date in rejucare se vor aduna cu cele date inaintea intreruperii(DECI NU se vor da autogoluri pana se ajunge la scorul corect)
6.daca un user nu vrea sa rejoace va pierde cu 3-0
7.daca nu puteti juca meciul pana la termenul limita spuneti asta la id fifa_campionat21 si meciul va fi suspendat pt o alta data
8.la majoritatea din campionatul de fifa v-am dat eu add la id daca am omis pe cineva il rog sa o faca el
9.daca 2 echipe vor fi la egalitate de scor dupa terminarea celor 3 etape nu se vor judeca dupa golaveraj ci dupa meciul direct(daca meciul direct s-a terminat la un scor egal atunci se va lua in considerare golaverajul)
10. Daca aveti nelamuriri intrebati la id fifa_campionat21
11. Daca meciul se intrerupe, el se va rejuca in timpul minutelor care au fost ramase din acel meci(ex: se intrerupe in min 20 si se vor mai juca decat 70 de min.) iar scoru este cel de la intreruperea meciului ! DECI SCORUL SE PASTREAZA!!!
|---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Regulamentul se updateaza zilnic si odata la 2 zile trebuie citit!!!


|---------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
Sus In jos
https://cupfifa09.forumgratuit.ro
 
Regulament!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa4Ever!!!! :: Pentru mai multe detalii!! :: Inscrieri si regulament!!!-
Mergi direct la: